Udział w I Targach Przedszkoli Miejskich
W sobotę 7.03.2026 nasze przedszkole wzięło udział w I Targach Przedszkoli Miejskich w Galerii Sanowej w Przemyślu.
Panowała fantastyczna atmosfera, a na scenie można było podziwiać wspaniałe występy najmłodszych. Była to również świetna okazja, aby zaprezentować ofertę miejskich przedszkoli oraz spotkać się z dziećmi i ich rodzicami.
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i wspólnie spędzony czas! ![]()
Występ naszych starszaków: https://www.facebook.com/reel/1546994643070793
Krótka video relacja z tego wydarzenia: https://www.facebook.com/reel/917411657811560
Przypominamy, że trwa rekrutacja do naszego przedszkola – serdecznie zapraszamy do zapisów!






