Uroczysta Wigilia w naszym przedszkolu
W naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa wigilia przedszkolna. W spotkaniu uczestniczył również ksiądz, który skierował do wszystkich ciepłe, świąteczne słowa
.
Panowała radosna i pełna życzliwości atmosfera ![]()
. Dzieci wspólnie kolędowały i składały sobie życzenia, a wszyscy pracownicy przedszkola łamali się opłatkiem, dzieląc się dobrym słowem i świąteczną serdecznością ![]()
.
Nie zabrakło świątecznego poczęstunku oraz chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci ![]()
.


Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia: