Udział w konkursie "Świąteczna magia przy choince"

Nasze przedszkole reprezentowały Wiktoria i Jagoda ze starszaków, biorąc udział w konkursie recytatorskim pt. „Świąteczna magia przy choince” w Przedszkolu nr 2 ????????

Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje utwory, a ich występy wprowadziły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój ????????❤️

Brawo dla naszych utalentowanych przedszkolaków! ????????

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia: 

https://www.facebook.com/reel/1367747274806334

Opublikował(a): Administrator Strony Data publikacji: 12-01-2026 11:14

Na skróty