Udział w konkursie "Świąteczna magia przy choince"
Nasze przedszkole reprezentowały Wiktoria i Jagoda ze starszaków, biorąc udział w konkursie recytatorskim pt. „Świąteczna magia przy choince” w Przedszkolu nr 2 ![]()
![]()
Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje utwory, a ich występy wprowadziły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój ![]()
![]()
![]()
Brawo dla naszych utalentowanych przedszkolaków! ![]()
![]()
Zapraszamy do obejrzenia filmiku z tego wydarzenia: